שיווק דיגיטלי

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

חברת ביטמפ טכנולוגיות מספקת שירותי אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) להשגת קידום אתרים במנועי חיפוש. קרא את הנחיות גוגל בבחירת ספק שירותי אופטימיזציה.

למידע נוסף
קמפיין פרסום בגוגל (PPC)

מעוניינים לפרסם בגוגל? חברת ביטמפ טכנולוגיות מספקת שירותי ייעוץ, הקמה וניהול מקצועי של פרסום בגוגל לעסק שלך באמצעות מקצוען פרסום מומחה שיווק בגוגל.

למידע נוסף
קידום אורגני בגוגל

חברת ביטמפ טכנולוגיות מתמחה בביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש להשגת קידום בגוגל. במסגרת תכנית קידום אתרים בגוגל אנו מבצעים קידום אתרים אורגני על בסיס תוכן איכותי ורלוונטי.

למידע נוסף
דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה אפקטיביים כולל אופטימיזציה להקטנת שיעורי העזיבה והגדלת ההחזר על ההשקעה. דף נחיתה יעיל אמור להוביל את המשתמש תוך 8 השניות הראשונות להחלטה להשאר באתר.

למידע נוסף
שיווק אתרים

שיווק אתרים ברשת במספר אפיקים תוך שימוש באמצעי שיווק ופרסום מתקדמים. הגידול המהיר של רשת האינטרנט והפופולריות שלה, הופך שיווק אתרים באינטרנט ליותר אטרקטיבי לעסקים.

למידע נוסף
דיוור אלקטרוני

מערכת דיוור אלקטרוני מאפשרת הקמת מועדון לקוחות וביצוע שיווק ישיר באמצעות דיוור ממוקד. בעזרת תוכנת דיוור אלקטרוני תוכל להפיץ ללקוחותיך דיוור ישיר של ניוזלטר או כל מסר שיווקי אחר.

למידע נוסף

יתרונות גוגל אדוורדס לשיווק באינטרנט

המודעות של גוגל אדוורדס מערבות את הלקוחות הפוטנציאליים בדיוק ברגע המתאים - כאשר המשתמשים מחפשים באופן פעיל אחר מידע (מילות מפתח או תוכן) הקשור לעסק שלך. מודעות גוגל אדוורדס שלך מוודאות שהאתר שלך לא יהיה אלא במרחק לחיצה מהם.

שיווק דיגיטלי
מיקוד

ניתן להשתמש בשיטות מיקוד שונות כדי להבטיח שתשקיע את תקציב הפרסום על מנת להגיע לאנשים עם הסבירות הגבוהה ביותר שיהפכו ללקוחותיך.

שיווק באינטרנט
עלות

אין סף הוצאה מינימלי. בנוסף, אתה יכול לקבוע הוצאה יומית מרבית (תקציב יומי) שמערכת גוגל אדוורדס לא תחרוג ממנה.

שיווק אתרים
גמישות ושליטה

ניתן לשנות את החשבון שלך בכל עת, בתדירות הרצויה לך. שירות גוגל אדוורדס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.